Kreatywne sposoby na zorganizowanie domu

Jeśli szukasz kilku kreatywnych sposobów na zorganizowanie domu, trafiłeś we właściwe miejsce! Sprawdź niektóre z naszych ulubionych organizatorskich wskazówek i trików, w tym vintage flashcards, pegboards i over-the-door shoe organizers.

Pegboards

Pegboards są pożytecznie narzędzia dla organizować jakaś przestrzeń w domu. Projektują trzymać haczyki, półki i inny akcesoria, dawać rzeczom dom. Są one dostępne w wielu różnych materiałach, w tym plastiku, metalu i hartowanego drewna. Projekt tablicy pegboard może być dostosowany do wystroju pomieszczenia.

Jednym z najbardziej oczywistych zastosowań dla pegboard jest utrzymanie akcesoriów i narzędzi, których używasz codziennie pod ręką. Niezależnie od tego, czy jest to zszywacz, długopis czy miotła, tablica na kołki ułatwia sprawdzenie, co masz i gdzie to jest.

Innym świetnym zastosowaniem tablicy na kołki jest wyświetlanie sztuki. Można z niej stworzyć ścianę galerii. Pegboard może być pomalowany, aby uzupełnić resztę swojego wystroju.

Alternatywnie, możesz zamontować półkę na tylnej części pegboarda. Może to być wykorzystane do przechowywania przedmiotów, które są trudne do powieszenia, jak farby lub torby.

Niektórzy ludzie używają również tablic na kołki do wyświetlania roślin w pomieszczeniach. Wiszące winorośle mogą dodać miły akcent do pegboard. Można je powiesić wewnątrz lub na zewnątrz domu.

Jeśli masz hobby lub pasję do dziergania, szydełkowania lub malowania, pegboard może być świetnym sposobem na wyświetlanie twoich zapasów. Możesz również umieścić tablicę pegboard w swojej kuchni, aby przechowywać przyprawy.

Najlepszą częścią o pegboardach jest to, że są one niezwykle uniwersalne. Mogą być używane w każdym pomieszczeniu w domu, od kuchni po biuro. I nie zajmują dużo miejsca.

Ponadto, są one niezwykle stylowe. Użyj jasnego koloru, aby uzyskać nowoczesny wygląd, lub wybierz bardziej klasyczny czarny lub biały. W zależności od Twojego wystroju, mogą być również stylizowane z zabawnym sprzętem. Na koniec możesz powiesić na nich swoje ulubione zdjęcia, aby uzyskać fajną i niepowtarzalną dekorację.

Z tak wieloma kreatywnymi sposobami organizowania domu z pegboardami, będziesz w stanie pozostać zorganizowanym i utrzymać porządek. Są one świetnym narzędziem organizacyjnym dla każdej przestrzeni w Twoim domu i stanowią piękny akcent dla każdego pomieszczenia. Czy chcesz zorganizować swoje biuro, zorganizować swoją pralnię lub po prostu ożywić pokój, na pewno znajdziesz coś, co działa dla Ciebie.

Ścienny organizer z haczykami

Jeśli szukasz sposobu, aby Twój dom był bardziej zorganizowany, możesz rozważyć ścienny organizer z haczykami. Są one świetne do utrzymania bałaganu z dala od drogi, ale także do zapewnienia poręcznego miejsca do przechowywania kilku swoich ulubionych akcesoriów.

Organizery montowane na ścianie mogą być wykonane z różnych materiałów. Wiele z nich jest wykonanych z drewna, ale są też takie, które są bardziej trwałe, jak stal. Są one również idealnym sposobem na zmaksymalizowanie powierzchni użytkowej, zwłaszcza jeśli mieszkasz w mieszkaniu.

Istnieją również wielofunkcyjne przedmioty organizacyjne, które można zamontować w garażu lub szopie roboczej. Na przykład, możesz szukać haka do błota, który może powiesić plecak i kilka innych przydatnych przedmiotów.

Możesz również pójść na całość z jednostką all-in-one, która zawiera wbudowane lustro, dwie druciane skrzynki i pięć haków. To może być idealne rozwiązanie dla Twojego małego przedpokoju.

Organizer montowany na ścianie jest prawdopodobnie jednym z najbardziej użytecznych sposobów na zorganizowanie swojego domu. Nie tylko zapewni wygodne miejsce do powieszenia kluczy i innych bibelotów, ale może również służyć jako stylowy dodatek. W zestawie znajduje się również tablica, paski korkowe i płynne markery kredowe.

Kolejną dobrą rzeczą, którą warto wiedzieć jest to, że montowany na ścianie organizer z haczykami to tani sposób na ulepszenie swojego domu. Możesz znaleźć te produkty w lokalnym Lowe’s. Inwestowanie w ścienne organizery da Ci również schludny sposób na wyświetlanie ulubionych zdjęć.

System organizacji biura Wall Control to jeden z najbardziej stylowych i funkcjonalnych sposobów na przekształcenie niewykorzystanej przestrzeni na ścianie w użyteczne miejsce do przechowywania. Elegancki design i całkowicie metalowa konstrukcja łączą się w ścienny organizer, który jest zarówno funkcjonalny, jak i estetyczny.

Jeśli szukasz najlepszego ściennego organizatora z haczykami dla swojego domu, nie możesz się pomylić z systemem organizacji Wall Control Office Organizer. Z jego czystymi liniami i magnetycznym, bogatym wykończeniem malowanym proszkowo, zwiększy on piękno twojego domu, zapewniając jednocześnie funkcjonalne przechowywanie. Najlepiej ze wszystkich, jest wykonany w USA.

Vintage flashcards

Jedną z najbardziej zabawnych części przeprowadzki do nowego domu jest rozpakowywanie pudełek i porządkowanie ich zawartości. Wśród pierwszych rzeczy, które musisz zrobić jest zorganizowanie pojemników styropianowych tupperware w schludne stosy. To zadanie może być zniechęcające, ale nie niemożliwe. Najlepszy sposób iść o tym jest zaciągać pomoc twój rodzina i przyjaciele pomagać ciebie out. To może być trochę przytłaczające na początku, ale to się opłaci w spadkach później.

W końcu, będziesz zaskoczony, aby znaleźć, że składanie razem najlepsze możliwe kolekcja tupperware może być bezbolesne zadanie z pomocą swoich bliskich. Na szczęście można zacząć od prostego pojemnika i zrobić z niego wieloosobową sprawę z pomocą kilku mioteł i uszczelniacza smudge proof. Może się nawet okazać, że zrobisz sobie przerwę od szorowania, aby oddać się odrobinie terapii detalicznej. A skoro już o tym mowa, to eleganckim sposobem na zakupy jest użycie zgrabnego pojemnika z wbudowaną półką.

Over-the-door shoe organizer

Over the door shoe organizer is one creative way to keep your home neat and organized. Podczas gdy ono używa pierwotnie przechować butów, ja może także używać dla różnorodnych innych rzeczy, tak jak kąpiel rzeczy, baby rzeczy, i rzemieślniczy zaopatrzenie. Regał na buty nad drzwiami może zmienić każde drzwi wejściowe lub szafkę z powrotem w pionową przestrzeń magazynową, dzięki czemu jest to łatwy sposób na zorganizowanie wszystkiego, od luźnych włosów po małe pakowane przedmioty.

Buty mogą zajmować dużo miejsca, a jeśli nie masz miejsca, aby je umieścić, mogą łatwo wymknąć się spod kontroli. Organizer na buty może pomóc Ci schować buty i utrzymać je w czystości. To świetne rozwiązanie dla butów sezonowych lub specjalnych par, których nie używasz tak często.

Jeśli masz wysokie drzwi lub szersze drzwi, możesz kupić organizer na buty, który ma kieszenie na buty. Większość tych systemów trzyma do dwóch par męskich lub damskich butów. Są one świetne do utrzymania butów w czystości i bez kurzu.

Wiele osób ma kolekcję butów. Dzięki organizerowi do butów over-the-door można łatwo oddzielić specjalne buty od reszty obuwia.

Regały na buty występują w wielu różnych stylach. Niektóre wieszają nad drzwiami, podczas gdy inny wieszają od szafy pręta. Te rodzaje stojaków na buty mogą zmieścić kilka rodzajów obuwia, w tym sandały, buty i więcej.

Gdy zakupy dla nad drzwi buta organizatora, upewniał się ty sprawdzasz wymiary i ciężar pojemność jednostka. To da ci pojęcie o tym, ile miejsca zajmie. Będziesz chciał również poszukać funkcji takich jak przejrzyste kieszenie.

Dla dodatkowej wygody, nad drzwiami organizator butów często przychodzi z hakami. Te haki sprawiają, że łatwo jest je powiesić i można je zmienić położenie w razie potrzeby. Oprócz zwykłych metalowych haków, można również znaleźć ponaddrzwiowe półki na buty, które mają oddychające kieszenie z siatki.

Szukając ponaddrzwiowego organizatora butów, upewnij się, że jest on wykonany z trwałych materiałów. Upewnij się, że kieszenie są wystarczająco duże, aby pomieścić Twoje buty. Przeczytaj również opinie, aby sprawdzić, czy produkt zawiera wszystkie funkcje, których potrzebujesz.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *