Jak wybrać kolory ziemi dla farby

przez | 13 stycznia, 2023

Jeśli szukasz do tworzenia ziemi-toned palety farby dla domu, to chcesz znaleźć kilka wskazówek, które pomogą Ci wybrać kolory, które są ciepłe i zachęcające. Będziesz także chciał użyć tych samych kolorów, aby związać swój pokój razem i dodać trochę tekstury do wystroju. Dodatkowo, będziesz chciał dodać kilka kolorów akcentów, jak również.

Ciepłe earth-tone palety stymulują rozmowy i apetyty

Wybór właściwego schematu kolorów może być trudnym zadaniem, szczególnie jeśli próbujesz osiągnąć czynnik wow. Sztuką jest wybrać paletę, która najlepiej uzupełni Twój styl i osobowość. Jeśli masz zamiłowanie do zabytkowych mebli, schemat kolorów, który składa hołd dobrym ole dni może być w porządku. Na szczęście istnieje wiele zasobów, które mogą pomóc Ci osiągnąć wymarzone mieszkanie. Dla ograniczonego budżetu, istnieje wiele usług projektowych online, które mogą zapewnić Ci niestandardowe rozwiązanie projektowe. Alternatywnie, zawsze można zatrudnić profesjonalnego projektanta wnętrz, aby zrobić wszystkie ciężkie podnoszenia dla Ciebie. Renomowana firma będzie w stanie spełnić Twoje marzenia bez rozbijania banku. Na szczęście istnieje wiele opcji w każdym przedziale cenowym, od niedrogich i szykownych do high-endowych i blingy. Niezależnie od preferencji projektowych, najważniejszym elementem każdego domu lub biura jest traktowanie gości z szacunkiem, na jaki zasługują.

Cool earth-tone palety angażują więcej twój niebieskich, zielonych i szarych tonów

Cool earth-tone palety są wielcy dla dekorować dom. Tworzą kojącego, zapraszającego środowisko. Ja jest łatwy zawierać te colours w projekt. Ty możesz dodawać colour z akcentami i teksturami. Aby upewnić się, że masz spójny wygląd, wybierz jeden główny odcień i akcenty w innych kolorach.

Podczas gdy wiele ludzi myśleć brązowy i beżowy jako kolory ziemi, ty możesz używać wiele cienie i tints te colours. Niebieski, zielony, i szare tony są innymi przykładami earth tones. Te kolory są bardzo wszechstronne i mogą być używane w każdym wystroju.

Chłodne earth-tone palety pracują dobrze w beach dom projektach lub innych nadmorskich przestrzeniach. Dają jasnemu drewnu miękkie uczucie. Kiedy używasz tych kolorów, powinieneś podnieść kilka metalicznych elementów, aby pomóc wnieść spójność w całym pokoju.

Jeśli chcesz dodać trochę zabawy i emocji do swojego wystroju, możesz użyć ściany oświadczenia. Na przykład, możesz pomalować całą ścianę na głęboki pomarańczowy lub szałwiowy zielony. Jest to świetny wybór dla pokoju, który ma obfitość naturalnego światła. Należy jednak pamiętać, że ten kolor nie jest dla każdego pomieszczenia.

Schemat kolorów ziemi jest ulubionym wśród wielu projektantów wnętrz. Z powodu swój wszechstronności, ja może być łatwy mieszać i dopasowywać tworzyć spojrzenie który jest unikalny i przyciągający. Również, to jest często bardzo popularny wybór dla sypialni.

Używanie palety kolorów w odcieniach ziemi to świetny sposób na wniesienie piękna natury do swojego domu. Niezależnie od tego, czy tworzysz współczesną estetykę, przytulne rustykalne zacisze, czy utopijną atmosferę, ta paleta nada Twojej przestrzeni poczucie bycia na zewnątrz.

Tonacje ziemi są również doskonałym wyborem dla domów z ciemnym drewnianym wyposażeniem. Oprócz ciepłego efektu, kolory te mogą być eleganckie i wyrafinowane. I, mogą być łatwo włączone do pokoju bez zaangażowania.

Przy wybierać colour dla twój pokoju, ty musisz zawsze być świadomy sposób twój colours może wpływać twój nastrój. Odważny kolor może przytłoczyć twój pokój i sposób w jaki się w nim zachowujesz.

Wiąże twój pokój wpólnie używać ziemskich brzmienia i akcenty colours

Czy ty dekorujesz twój sypialnię, kuchnię, lub żywego pokój, ziemi brzmienia i akcenty colours mogą wiązać twój całkowitą przestrzeń wpólnie. Mogą one również pomóc w stworzeniu spokojnego i wyciszającego środowiska, szczególnie dla tych, którzy potrzebują trochę ulgi od stresu. Nie musisz wydawać tony pieniędzy, aby osiągnąć ten wygląd. Wystarczy dodać świeżą warstwę farby i będzie dobrze!

Wybierając swój schemat kolorów, zacznij od naszkicowania swojego projektu. Następnie zanotuj kilka swoich ulubionych odcieni w naturze. Możesz również spojrzeć na zdjęcia, które zrobiłeś na wakacjach. Jeśli masz ulubione pasmo górskie, pomalowanie ściany w podobny wzór może być świetnym punktem centralnym.

Aby dodać więcej koloru do swojego wystroju, spróbuj użyć sztucznych roślin lub sukulentów. Te niewymagające konserwacji rośliny mogą ożywić każde pomieszczenie. Ponadto, są one doskonałym sposobem na stworzenie spójnego pomieszczenia bez konieczności martwienia się o czas potrzebny na ich podlanie.

Innymi sposobami na związanie pokoju razem jest użycie naprzemiennych kolorów w dekoracji okien. Możesz również umieścić ścianę oświadczenia w szałwiowym zielonym lub bursztynowym odcieniu. To zrobi duży wpływ. Możesz też rozważyć stworzenie ogródka ziołowego na parapecie.

Inny sposób zawierać ziemskie brzmienia w twój pokoju jest dodawać teksturowaną ścianę. Dodanie frędzli, gałęzi, dzianiny, szkła lub suszonych kwiatów wzmocni ogólny efekt.

Innym świetnym pomysłem jest wykorzystanie metalicznych opraw w Twoim pokoju. Metaliczne żyrandole, żyrandole z podstawami w kolorze aqua lub lampy podłogowe mogą zapewnić ciepły blask w Twoim salonie. Używanie tonów ziemi może być również świetną opcją dla Twojej jadalni, ponieważ odcienie są podobne do kolorów na zewnątrz.

Wybór palety kolorów to trudne zadanie. Jeśli utknąłeś, przejdź się i zainspiruj się. Zajmie to trochę czasu, ale pomoże Ci znaleźć odpowiedni kolor dla Twojego domu.

Tony ziemi są uniwersalną paletą kolorów, więc łatwo je włączyć do swojego domu. Są neutralne i pasują do każdego stylu wystroju.

Dodaj teksturę do swojego pokoju, aby stworzyć wizualne zainteresowanie

Dodanie tekstury do swojego pokoju jest pewnym sposobem na dodanie głębi i zainteresowania do każdej przestrzeni. Jest to szczególnie prawdziwe, gdy wybierasz kolory ziemi dla swojego wystroju. Kolory ziemi są świetną opcją dla schematu kolorów inspirowanego stylem rustykalnym. Z jasnoszarą lub kości słoniowej podstawą, są one łatwe do mieszania z kolorami akcentującymi. Aby dodać ciepła, połącz je z drewnianymi elementami wyposażenia.

Mieszanie różnych materiałów może również nadać Twojemu pokojowi teksturę. Należą do nich elementy mieszane, takie jak sztuka abstrakcyjna, metaliczna armatura i naturalne akcenty. Stworzenie warstwowego, teksturowanego wyglądu może być wyzwaniem, ale jest warte wysiłku.

Jeśli chcesz dodać kolor do swojego wystroju, rozważ dodanie ściany w odcieniu ziemi. Spróbuj bursztynu lub szałwiowej zieleni. Lampa podłogowa z podstawą w kolorze aqua może również stworzyć ciepły blask. Inne akcenty, które możesz rozważyć dla swojej ściany to shadow boxy, sukulenty i gałęzie. Możesz znaleźć te przedmioty w wielu sklepach i online.

Używanie tekstur dodawać dotyk głębię i wygodę twój pokój jest skutecznym i ekonomicznym sposobem robić pokojowi więcej atrakcyjnemu. Możesz użyć tekstyliów, szkła, bibelotów, a nawet suszonych kwiatów. Niektóre z tych przedmiotów można znaleźć w każdym sklepie rzemieślniczym.

Wybór kolorów ziemi może być świetnym sposobem na odmłodzenie domu bez podejmowania ogromnych zobowiązań. Są one doskonałym wyborem dla każdego stylu wystroju i nie wymagają zakupu nowych mebli. Dodanie ich do kanapy lub szafki nocnej może być szybkim i niedrogim sposobem na zrobienie dużego wpływu.

Możesz dodać trochę dodatkowego ciepła i komfortu do swojego pokoju poprzez włączenie poduszki z futra do swojego projektu. Innym sposobem na dodanie naturalnej atmosfery do Twojej przestrzeni jest zainwestowanie w łatwe w utrzymaniu jedwabne kwiaty.

Jeśli czujesz się nieco przytłoczony wyborem odpowiednich kolorów do swojego pokoju, spróbuj zamiast tego użyć tonów ziemi. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na całkowicie biały motyw, czy na odważniejszą paletę, ten schemat kolorystyczny sprawi, że poczujesz się zrelaksowany.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *